Image
Image
Архів AltusTimes
Отримати консультацію

Як стати інвестором?

Механізм інвестування в фондів під управлінням компанії «АЛЬТУС» максимально спрощений, а вся процедура оформлення угоди в офісі компанії займає не більше 30 хвилин:

1.Звертаєтесь до менеджера компанії в офіс або по телефону для отримання інформації про фонди «Альтус» і умови інвестування в обраний Вами фонд.

2.Відкриваєте рахунок у цінних паперах. Ви можете зробити це в будь-якій депозитарній установі (зберігача цінних паперів). Для цього Вам необхідно мати паспорт та довідку про ідентифікаційний код.

3.Укладання договору купівлі-продажу інвестиційних сертифікатів фонду відбувається в офісі «Альтус». Якщо на момент укладання угоди Ви перебуваєте в шлюбі, то при підписанні договору необхідна присутність дружини / чоловіка.

4.Оплатіть вартість інвестиційних сертифікатів в будь-якій банківській установі (через касу банку або з вашого поточного рахунку).

5. Протягом семи днів цінні папери будуть зараховані на Ваш рахунок в цінних паперах. Виписка по даному рахунку даєте права власності на цінні папери фонду.

  

Документи необхідні для придбання інвестиційних сертифікатів фонду

 

Для фізичних осіб:

1.Паспорт.

2.Довідка про ідентифікаційний код.

  

Для юридичних осіб:

1.Нотаріально засвідчена копія свідоцтва про реєстрацію.

2.Нотаріально засвідчена копія Статуту.

3.Документ, який підтверджує обрання (призначення) посадових осіб, які мають право діяти від імені юридичної особи без довіреності, або засвідчену копію такого документа. У разі, якщо від імені юридичної особи діє уповноважена особа, надається довіреність засвідчена юридичною особою.

4. Довідка з реквізитами гривневого рахунку в банку на території України.

5.Документ, що засвідчує особу керівника або уповноваженого представника (особи, що підписує Заявку).

6.Ліцензія (в разі її наявності) на право здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів або засвідчена копія ліцензії.

bottom-logo.png
Управління інвестиційними фондами.
Приєднуйтесь до професіоналів.
Україна, Дніпро, вул. Шевченка, 53
БФК "Энігма", офіс 401
(056) 732 32 34,  (073) 732 32 34

Search