Image
Image
Архів AltusTimes
Отримати консультацію
ТОВ «КУА «Альтус Ассетс Активітіс» - провідна інвестиційна компанія України. Відносини з клієнтами - фундамент роботи нашої компанії, на якому збудована філософія бізнесу, стратегія розвитку, а також система послуг та стандарти їх якості. Головна цінність компанії - це професійна команда співробітників компанії.

 

Мета і місія

Головна мета компанії «Альтус» - розробка та впровадження ефективних інвестиційних стратегій, які дозволять мінімізувати ризики і максимізувати прибутковість інвестицій наших клієнтів.
Місія компанії «Альтус» - забезпечити максимальну прибутковість інвестицій наших клієнтів шляхом професійного управління активами інвесторів.

 

Ділові принципи компанії

Відносини з клієнтами

Основним пріоритетом у взаєминах з клієнтами є індивідуальний підхід і максимальний захист інтересів клієнтів при проведенні операцій на фінансових ринках. Відносини з клієнтами будуються на взаємній довірі, яке є основою для довгострокового співробітництва.

 

Відносини з партнерами по бізнесу

У відносинах з учасниками ринку компанія дотримується принципів цивілізованої ринкової конкуренції, яка має на увазі дотримання сформованих норм ділової етики і чинного законодавства. Велике значення при цьому приділяється забезпеченню інформаційної прозорості компанії.

 

Доступність

Кожен клієнт, який бажає інвестувати в цінні папери, може скористатися послугами компанії. До кожного клієнта ми знаходимо індивідуальний підхід у вирішенні його завдань.

 

Корпоративна культура

Всі співробітники компанії є членами єдиної команди, націленої на її динамічний розвиток. Відносини між членами команди, засновані на чесності, відповідальності, сумлінності, професіоналізмі і дотриманні загальнолюдських моральних норм поведінки, формують основу корпоративної культури компанії.

 

Надійність

Діяльність компанії заснована на прийнятті зважених рішень, заснованих на аналітичному фундаменті і мінімізації ризиків.

 

Ліцензія ТОВ «КУА «Альтус Ассетс Актівітіс»
на управління активами інституційних інвесторів
строк дії з 09.11.2015 р., безстрокова

(Рішення НКЦПФР № 880 від 23.06.2015 р.)
 
bottom-logo.png
Управління інвестиційними фондами.
Приєднуйтесь до професіоналів.
Україна, Дніпро, вул. Шевченка, 53
БФК "Энігма", офіс 401
(056) 732 32 34,  (073) 732 32 34

Search