Image
Image
Архів AltusTimes
Отримати консультацію

Кар`єра в Альтусі

Наша компанія цінує талановитих і цілеспрямованих співробітників, відкриваючи перед ними перспективи кар'єрного і професійного зростання.

Розвиток і успіх компанії можливі тільки за рахунок досягнень і якості роботи кожного із співробітників. Персонал — коштовність для нашої компанії, а ефективність і професіоналізм команди компанія «Альтус» стали запорукою наших спільних досягнень.

Інвестиції в кваліфіковані кадри складають основу довгострокового успіху, тому ми дбаємо про підвищення кваліфікації персоналу, його мотивації, соціальної захищеності та відданості корпоративним цінностям.

Наша компанія надає своїм співробітникам можливості для самореалізації, і ми готові бачити в своїх рядах нових колег, що прагнуть до професійного та особистого розвитку.

Компанія постійно росте і розвивається, якщо ви володієте необхідними якостями, націлені на успіх, хочете і вмієте працювати в команді «Альтус» чекає на вас.

Тут ви можете ознайомитися з існуючими вакансіями та направити Ваше резюме за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням найменування вакантної позиції.

bottom-logo.png
Управління інвестиційними фондами.
Приєднуйтесь до професіоналів.
Україна, Дніпро, вул. Шевченка, 53
БФК "Энігма", офіс 401
(056) 732 32 34,  (073) 732 32 34

Search